Přehled registrovaných účastníků KNP 2020

( stav k 12. 3. 2020 )

          

.

Jméno účastníka Bydliště. Účast
Ubytování Pátek
večeře
Sobota
oběd
Sobota
večeře
ČAS ... člen České
astronomické společnosti
KK ... člen Kosmo Klubu
Z ... uhrazena záloha ubytování
So Ne So
1.

   HALOUSEK Milan

Pardubice

ANO

ANO

ANO



ANO

ANO

ANO


2.
   SVOBODA Jakub
Náměšť n.Oslavou
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO

3.
   POSPÍŠIL Miroslav
Srch
ANO
ANO
ANO


ANO
ANO
ANO

4.
   BEZÁK Jozef
Nové Mesto n.V.
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO

5.
   BOČEK Petr
Olomouc
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO

6.
   BOČKOVÁ Michaela
Olomouc
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO

7.
   BOČEK Matyáš
Olomouc
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO

8.
   BOČEK Lukáš
Olomouc
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO




9.
   PLUHAŘ Patrik
Praha

ANO




ANO


10.
   BEJČEK Karel
Hradec Králové
ANO
ANO
ANO



ANO


11.
   KAUFMANN Pavel
Pardubice
ANO
ANO
ANO



ANO


12.
   METLICKÁ Renáta
Kladno
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO

13.
   PLACHTOVÁ Lenka
Ostrava
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO

14.
   ŘÍHA Vít Ostrava
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO

15.
   POLEDNÍK Matyáš
Ostrava
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO

16.
   SKÁLA Tomáš
Ostrava
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO

17.
   URBAN Tadeáš
Ostrava
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO

18.
   PAVELKA Tobiáš
Ostrava
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO

19.
   KŘÍSTEK Jan
Ostrava
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO

20.
   POLÁK Martin
Ostrava
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO

21.
   SCHIKORA Matěj
Ostrava
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO

22.
   BROŽKOVÁ Hana
Ostrava
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO

23.
   FATKOVÁ Barbora
Ostrava
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO

24.
   STAREČKOVÁ Klára
Ostrava
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO

25.
   KOVÁČ Vladimír
Bratislava
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO

26.
   GEMBEC Martin
Jablonec n.Nisou
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO

27.
   HUDEC Ivo
Praha
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO




28.
   VALLA Jiří
Zlín
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO

29.
   MYŠKA Jiří
Praha
ANO
ANO
ANO






30.
   VAŠÍČEK Karel
Pardubice
ANO
ANO
ANO






31.
   JAKL Jiří
Trpišov
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO

32.
   KOSTERA Martin
Praha
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO

33.
   PETROV Šimon
Praha
ANO
ANO
ANO






34.
   MOŤKA Tomáš
Pardubice
ANO
ANO
ANO






35.
   FUCHS Jiří M.
Most

ANO

ANO





36.
   MICHAL Tomáš
Třeboň
ANO
ANO
ANO
ANO 4x
ANO 4x

ANO


37.
   VRBICKÝ Petr
Hradec Králové

ANO




ANO


38.
   PŘÍBEK Jiří
Staňkov
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO

39.
   VAVŘINA Michal
Komárov
ANO
ANO
ANO


ANO
ANO
ANO

40.
   MYŠKA Jan
Mladá Boleslav
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO

41.
   PAPAY Daniel
Děčín

ANO




ANO
ANO

42.
   VONDRA Martin
Havlíčkův Brod

ANO




ANO


43.
   VOJSOVIČ Michal
Bratislava
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO

44.
   HENDRYCH Stanislav
Pardubice

ANO




ANO


45.
   KUČÁKOVÁ Hana
Vítkov
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO

46.    ŠPLÍCHAL Miloslav
Holice
ANO
ANO
ANO


ANO
ANO
ANO

47.
   DOSTÁL Tomáš
Pardubice
ANO
ANO
ANO


ANO
ANO
ANO

48.
   KVÍDEROVÁ Jana
Třeboň
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO

49.
   LAZECKÝ Daniel
Havířov
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO




50.
   STUDENÝ Antonín
Světlá n.Sázavou
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO

51.
   NAVARA Jaroslav
Havířov
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO




52.
   LUKAČOVIČ Libor
Žilina
ANO
ANO
ANO


ANO
ANO
ANO

53.
   URBÁŘ Jaroslav
Pletený Újezd

ANO
ANO






54.
   DANĚK Vladimír
Brno
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO

55.
   ŘÍHA Vladimír
Chodov u K.Varů
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO

56.
   KAPLAN Lubor
Praha

ANO




ANO


57.
   ZVONÍK Karel
Bílina
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO

58.
   DEMETER Vladimír
Prešov
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO

59.
   ŠAMÁREK Ondřej
Opava
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO

60.
   VÁCLAVÍK Michal
Jinočany
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO

61.
   KAPUŠ Jakub
Jablonec
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO

62.
   KUBIČÁKOVÁ Monika
Jablonec
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO

63.
   KOCOUREK Tomáš
Praha
ANO
ANO
ANO
ANO 4x
ANO 4x
ANO 4x
ANO 4x
ANO 4x

64.
   KONEČNÝ Vladimír
Ostrava
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO

65.
   PŘÍPLATOVÁ Lenka
Praha
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO

66.
   STOKLÁSEK Petr
Horní Tošanovice
ANO
ANO
ANO
ANO 3x
ANO 3x

ANO 3x


67.
   KNESL Bohuslav
Hulice
ANO
ANO
ANO



ANO


68.
   STARÝ Tomáš
Zruč nad Sázavou
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO

69.
   KOLÁŘ Jan
Praha

ANO
ANO

ANO 2x

ANO 2x
ANO 2x

70.
   PINĎÁK Josef
Pardubice

ANO







71.
   ŽĎÁRSKÁ Jana
Světice
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO

72.
   ŠPECIÁN Miloslav
Praha
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO

73.
   FIEDLER Ondřej
Praha

ANO
ANO



ANO


74.
   FIEDLEROVÁ Kateřina
Praha

ANO
ANO



ANO


75.
   KIMÁK Ivan
Košice
ANO
ANO
ANO


ANO
ANO
ANO

76.
   NOVÁK Luboš
Praha
ANO
ANO
ANO


ANO
ANO
ANO

77.
   KLIEGR Martin
Pardubice
ANO
ANO
ANO






78.
   KLIEGR Jakub
Pardubice
ANO
ANO
ANO






79.
   KOUSAL Jaroslav
Praha


ANO

ANO


ANO

80.
   TOMANOVÁ Jana
Kuřim
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO

81.
   TOMAN Václav
Kuřim
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO
ANO

82.
   MALÍŘ Adam
Pardubice
ANO
ANO
ANO


ANO
ANO
ANO

83.











84.











85.