Přehled registrovaných účastníků KNP2017

( stav k 27. 3. 2017 )

          

.

Jméno účastníka Bydliště. Účast
Ubytování Pátek
večeře
Sobota
oběd
Sobota
večeře
... člen České
astronomické společnosti
ČLEN KOSMO
                  KLUBU ... člen Kosmo Klubu
uhrazena záloha ubytování
So Ne So
1.

    Milan HALOUSEK

Pardubice

5x

5x

   
2.
   Luboš NOVÁK
Praha


3.
   Martin KOSTERA
Praha


4.
   Jozef BEZÁK
Nové Mesto n.V.


5.
   Jiří JAKL
Trpišov


6.
   Jiří VOPÁLKA
Vlašim


7.
   Jakub KAPUŠ
Bratislava


8.
   Miroslav POSPÍŠIL
Srch


9.
   Patrik PLUHAŘ
Praha


10.
   Vladimír KOVÁČ
Bratislava 


11.
   Tomáš MOŤKA
Pardubice


12.
   Pavel KAUFMANN
Pardubice


13.
   Karel BEJČEK
Hradec Králové


14.
   Michal VÁCLAVÍK
Jinočany


15.
   Julius CACKA
Praha


16.
   Daniel PAPAY
Děčín


17.
   Martin VONDRA
Havlíčkův Brod


18.
   Jaap TERWEIJ
Amsterdam


19.
   Jiří PŘÍBEK
Staňkov


20.
   Lubor KAPLAN
Praha


21.
   Michael KAPLAN
Praha


22.
    Ivo HUDEC
Praha


23.
   Vladimír DANĚK
Brno


24.
   Vladimír AJGL
Plzeň


25.
   Jaroslav NAVARA
Havířov


26.
   Daniel LAZECKÝ
Havířov


27.
   Vladimír ŘÍHA
Nový Bor


28.
   Stanislav HENDRYCH
Pardubice


29.
   Milan ŠÁCHA
Praha



30.
   Zdeňka ŠÁCHOVÁ
Praha


31.
   Karel RŮŽIČKA
Žebrák

32.
   Stanislav KUŽEL
Kladno

33.
   Petr BLAU
Jerusalem

34.
   Veronika DVOŘÁKOVÁ
Praha

35.
   Jaroslav KOLDINSKÝ
Veltrusy

36.
   Pavel HUSTÁK
Hronov


37.
   Anna FALTYSOVÁ
Praha

38.
   Zora VENEROVÁ
Vyškov

39.
   Jana KVÍDEROVÁ
Třeboň
 
40.
   Jan SEDLÁČEK
Česká Třebová

41.
   Jiří MYŠKA
Praha

42.
   Petr VRBICKÝ
Hradec Králové


43.
   Jana TOMANOVÁ
Kuřim


44.
   Václav TOMAN
Kuřim


45.
   Jan HRABOVSKÝ
Chrudim


46.
   Kateřina BERNATÍKOVÁ
Praha


47.
   Tomáš KUBEŠ
Praha


48.
   Jan KOLÁŘ
Praha

2x

2x 2x
49.
   Jiří VALLA
Zlín

50.
   Michal VAVŘINA
Komárov


51.
   Hana KUČÁKOVÁ
Vítkov

52.
   Eliška Anna KUBIČKOVÁ
Praha


53.
   Jarmila KUBIČKOVÁ
Praha


54.
   Luboš PEREK
Praha

55.
   Tomáš KOCOUREK
Praha
4x 4x
56.
   Klára KUNCOVÁ
Brno

Mapcards
57.
   Otto DUŠEK
Brno

Mapcards
58.
   Martin KLIEGR
Pardubice


59.
   Lenka PLACHTOVÁ
Ostrava

60.

   Zdeněk LEGERSKÝ

Ostrava

61.
   Michal MIKESKA Ostrava

62.
   Hang NGA LUU Ostrava

63.
   Viktorie NEKLOVÁ Ostrava

64.
   Pavla MIKULOVÁ Ostrava

65.
   Pavla CHROBÁKOVÁ Ostrava

66.
   Jana PEKAŘOVÁ Ostrava

67.
   Petr BOČEK
Olomouc

68.
   Michaela BOČKOVÁ
Olomouc

69.
   Jiří ROJEK
Kostelec nad Orlicí

70.
   Petr TOMEK
Praha


71.
   Jan MOCEK
Lázně Bohdaneč